Hakkımızda

Home Hakkımızda
Tek Değer Mermer

Ankara Başkent Mutfak Tezgahı

Ankara, Başkent Mutfak Tezgahı olarak sizlere her zaman hizmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz. Mutfak tezgahları, evlerimizde en önemli unsurlardan biridir. Mutfaklarımızın şık ve gösterişli olmasını isteriz. Mutfak tezgahlarının, dış etmenlere sıcaklık, kir, leke gibi bir çok etmene karşı dayanıklı olmalıdır. Dayanıklı ve performanslı yapısı ile uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilmektedir.

Mutfak tezgahlarında, Calisco, Belenco, Coante, Çimstone, Granit ve Mermer son yıllarda en çok tercih edilen mutfak tezgahları arasında yer almaktadır. Kullandığımız markaların, diğerlerinden farkı hem çeşitli modellerin olması hem de fiyat olarak ekonomik olmasıdır. Doğal taş ve kuvars minerali kullanılan mutfak tezgahları sizlere sunmaktayız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz gereği, her zaman en son teknoloji ile sizleri buluşturmaktayız. Geleceğe yapacağımız yatırımlarımız ile sizlerin yaşam alanlarına değer katmaktır. 

Misyonumuz

Misyonumuz gereği ise, en kaliteli mutfak tezgahlarını en uygun fiyata Ankara ve Türkiye’de yer alan tüm müşterilerimiz ile buluşturmaktır.

Yunus Mermer
calisco mutfak tezgahları Ankara

CaliscoMutfak TezgahlarıAnkara

coante mutfak tezgahları Ankara

CoanteMutfak TezgahlarıAnkara

Granit Mutfak Tezgahları Ankara

GranitMutfak TezgahlarıAnkara

Mermer Mutfak Tezgahları Ankara

MermerMutfak TezgahlarıAnkara

Hemen Ara